اپلیکیشن تمیزشهر

جمع آوری هوشمند زباله

سامانه تمیز شهر ( مدیریت یکپارچه زباله های قابل بازیافت) با تکیه بر نیروی انسانی توانمند و به کار گیری ماشین آلات و تمرکز بر طراحی سیستم های کاربردی و مورد نیاز شهرداری و سازمان های وابسته با هدف حمایت از محیط ‌زیست و بهبود چرخه مدیریت پسماند، خدمات خود را در بستر تکنولوژی و فناوری در راستای حفظ و حمایت از محیط زیست، و آسایش هربیشتر شما شهروندان عزیز اقدام با ایجاد برنامه ای هوشمند و ساده، جهت تسهیل در امور تفکیک و تحویل پسماند خشک از مبدا نموده است. رسالت این سامانه ایجاد محیط زیستی سالم و ایمن برای شما شهروندان عزیز و ارتقا کیفیت تفکیک زباله از مبدا برپایه دانش روز و توجه به فعالیت های مبتنی بر حفظ محیط زیست است که امید می رود با همکاری شهروندان محترم به موفقیت کامل برسد .

اپلیکیشن تمیز شهر، یک اپلیکیشن جمع آوری زباله است که بر اساس جمع آوری هوشمند زباله و بازیافت آن فعالیت می کند. پسماند آنلاین در این اپلیکیشن قرار دارد و قیمت هر کیلو بازیافت به صورت به روز است. همچنین اپلیکیشن تمیز شهر یک شرکت تفکیک زباله نیز هست و سعی دارد درآمد تفکیک زباله را در میان مشتریان خود تقسیم کند.

تفکیک از مبدا

تنها راه حفظ محیط زیست از گزند آلاینده‌ها، مدیریت صحیح و اصولی پسماند از طریق تفکیک و بازیافت است. تلفیق خودسرانه زباله بدون در نظر گرفتن فواید بازیافت، باعث از بین رفتن منابع ملی و طبیعی می‌شود.

مشتریان ما

خانه ها و منازل
هتل ها و
سازمان ها و ادارات
بیمارستان ها